STRONA ARCHIWALNA
Centrum Kultury w Lublinie

Nowa strona dostępna pod adresem: https://biuletyn.lublin.eu/ck

Strona główna  >> Menu przedmiotowe >> Zamówienia publiczne >> Zamówienia publiczne poniżej 30 tys. euro


 
 Świadczenie usług sprzątania oraz gromadzenie i wywóz odpadów w ramach Koncertu "Siła Kobiet" odbywającego się w dniu 21.07.2018 r. na Placu Zamkowym w Lublinie.
 Świadczenie usług ochrony w ramach Koncertu "Siła Kobiet" odbywającego się w dniu 21.07.2018 r. na Placu Zamkowym w Lublinie.
 Dostawa środków czystości dla potrzeb Centrum Kultury w Lublinie - II podejście.
 Dostawa środków czystości dla potrzeb Centrum Kultury w Lublinie.
 Dostawa materiałów biurowych dla potrzeb Centrum Kultury w Lublinie.
 Świadczenie usług drukowania i dostawy LIK ZOOM 2018.
 Wynajem, transport, montaż, obsługa techniczna i demontaż konstrukcji scenicznych, sprzętu oświetleniowego i nagłośnieniowego oraz agregatów prądotwórczych na potrzeby realizacji wydarzeń artystycznych odbywających się w ramach imprezy sylwestrowo-noworocznej 2017/2018 w dniach 31.12.2017 – 01.01.2018.
 Świadczenie usług sprzątania w ramach imprezy SYLWESTER MIEJSKI 2017/2018.
 Świadczenie usług ochrony w ramach imprezy SYLWESTER MIEJSKI 2017/2018.
  Zawiadomienie o wyborze oferty w postępowaniu na świadczenie usług hotelarskich w zakresie zakwaterowania artystów i gości Centrum Kultury w Lublinie.
 Świadczenie usług hotelarskich w zakresie zakwaterowania artystów i gości Centrum Kultury w Lublinie.
 Zawiadomienie o wyborze oferty w postępowaniu na wynajem powierzchni magazynowej dla potrzeb Centrum Kultury w Lublinie.
 Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania na wynajem, transport, montaż, obsługę i demontaż sprzętu multimedialnego na potrzeby realizacji wydarzeń artystycznych odbywających się w ramach 22. Festiwalu Konfrontacje Teatralne.
 Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania na wynajem, transport, montaż i demontaż konstrukcji scenicznych, sprzętu oświetleniowego i nagłośnieniowego na potrzeby realizacji wydarzeń artystycznych odbywających się w ramach 22. Festiwalu Konfrontacje Teatralne.
 Ogłoszenie o zamówieniu na wynajem powierzchni magazynowej dla potrzeb Centrum Kultury w Lublinie - II podejście
 Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania na wynajem powierzchni magazynowej dla potrzeb Centrum Kultury
 Wynajem, transport, montaż i demontaż konstrukcji scenicznych, sprzętu oświetleniowego i nagłośnieniowego na potrzeby wydarzeń artystycznych odbywających się w ramach 22. Festiwalu Konfrontacje Teatralne w dniach 06-15 października 2017 r.
 Wynajem, transport, montaż, obsługa i demontaż sprzętu multimedialnego na potrzeby realizacji wydarzeń artystycznych odbywających się w ramach 22. Festiwalu Konfrontacje Teatralne w dniach 06-15 października 2017 r.
 Wynajem powierzchni magazynowej dla potrzeb Centrum Kultury w Lublinie

 

STRONA ARCHIWALNA
Centrum Kultury w Lublinie

Nowa strona dostępna pod adresem: https://biuletyn.lublin.eu/ck